EXCELLAGE - Omlazujicí oční krém

- EXCELLAGE EYE CONTOUR  -

Oční okolí je mimořádně příjemné na dotek, vyživené a viditelně svěžejší a zářivější. Tmavé kruhy a otoky nejsou tak výrazné. Vrásky a kohoutí stopy se ztrácejí.

  • Použití: Naneste ráno a večer pomocí zamakového aplikátoru, přičemž krém jemně vklepejte v okolí celých kontur očí, ideálně pomocí specifických pohybů, které doporučuje Institut Esthederm ve video-návodu ZDE.
1 920 Kč
Please select variants first

Naprosto úžasný oční krém minimalizující otoky, tmavé kruhy a známky únavy. Opticky zvětšuje a otevírá oči a vyplňuje pleť pod očním okolím (kofein, ruskogenin, karnosin). Vyživuje, obnovuje zářivost v oblasti očí a trvale dodává hustotu.  Hedvábná krémová textura s pudrovým efektem na dotek. Bez parfemace.

EXCELLAGE - ta nejvyšší řada vyrobená s ekobiologickým přístupem, obnovuje komunikaci v srdci každé pleťové buňky. Hustotu - zvýšení mezibuněčné komunikace pomocí nových kanálků KONEXINŮ - zajišťuje inteligentní polysacharid. Výživu pleti ochranu před oxidačním stresem, syntézu kolagenu podporuje vzácný endemit z korejského ostrova JeJu (Unesco), sbíraný 1x ročně - kaméliový olej - 80% kys. olejové, omega 3,6,9 mastné kyseliny. Vitamin PP - obnovuje epidermální bariéru, posiluje hydrolipidickou vrstvu. Glykobiopolymer rostlinného původu obnovuje jas a rozzáření pleti. Hydrolizované proteiny, vitamin E, 18-beta-glycyrrhetinovou kyselinu ještě doplňuje TECHNOLOGIE REPAIR, která je popsaná u produktů Lift&Repair. 

Máte se na co těšit. Vaše pleť se dobře napapá :-)  

Obsah: 15 ml Kompletní péče: