EXCELLAGE - Omlazujicí krém na obličej a dekolt

- EXCELLAGE FINE CREAM -

Výrazně zklidňuje pokožku, která je na dotyk příjemně sametová. Pleť je hladší, dokonale zářivá a vitální.

  • Použití: Naneste ráno a večer na pleť, krk a dekolt, ideálně s použitím specifických pohybů, které doporučuje IE ve video-návodu ZDE.
2 440 Kč
Please select variants first

Vrásky a jemné linie se nezdají být tak výrazné. Dochází k intenzivní obnově hustoty pokožky, která je viditelně pevnější. Poskytuje hloubkovou výživu, obnovuje hustotu a zářivost pleti. Hladká struktura, která je matná na dotek. 

EXCELLAGE - ta nejvyšší řada vyrobená s ekobiologickým přístupem, obnovuje komunikaci v srdci každé pleťové buňky. Hustotu - zvýšení mezibuněčné komunikace pomocí nových kanálků KONEXINŮ - zajišťuje inteligentní polysacharid. Výživu pleti ochranu před oxidačním stresem, syntézu kolagenu podporuje vzácný endemit z korejského ostrova JeJu (Unesco), sbíraný 1x ročně - kaméliový olej - 80% kys. olejové, omega 3,6,9 mastné kyseliny. Vitamin PP - obnovuje epidermální bariéru, posiluje hydrolipidickou vrstvu. Glykobiopolymer rostlinného původu obnovuje jas a rozzáření pleti. Hydrolizované proteiny, vitamin E, 18-beta-glycyrrhetinovou kyselinu ještě doplňuje TECHNOLOGIE REPAIR, která je popsaná u produktů Lift&Repair. 

Máte se na co těšit. Vaše pleť se dobře napapá :-) 

Obsah: 50 ml


Kompletní péče:


Excellage oční krém