EXCELLAGE - Krém na ruce

NOVINKA

- EXCELLAGE HAND CREAM -

Intenzivně vyživuje pokožku, viditelně redukuje pigmentové skvrny na rukou a předchází vzniku těch nových. Pokožka je hydratovaná a sametově jemná.

  • Použití: 2x denně, případně častěji dle potřeby.
890 Kč
Please select variants first

Vysoce výživný krém na ruce s omlazujícími účinky a patentem, který bělí pigmentové skvrny a zabraňuje vzniku novým pigmentovým skvrnám (díky patentu Photo Reverse). První krém na ruce, který obnovuje komunikaci mezi kožními buňkami, která je potřebná pro správnou regeneraci a pevnost pokožky. Posiluje kožní bariéru, zejména během častého mytí rukou.

EXCELLAGE - ta nejvyšší řada vyrobená s ekobiologickým přístupem, obnovuje komunikaci v srdci každé pleťové buňky. Hustotu - zvýšení mezibuněčné komunikace pomocí nových kanálků KONEXINŮ - zajišťuje inteligentní polysacharid. Výživu pleti ochranu před oxidačním stresem, syntézu kolagenu podporuje vzácný endemit z korejského ostrova JeJu (Unesco), sbíraný 1x ročně - kaméliový olej - 80% kys. olejové, omega 3,6,9 mastné kyseliny. Vitamin PP - obnovuje epidermální bariéru, posiluje hydrolipidickou vrstvu. Glykobiopolymer rostlinného původu obnovuje jas a rozzáření pleti. Hydrolizované proteiny, vitamin E, 18-beta-glycyrrhetinovou kyselinu ještě doplňuje TECHNOLOGIE REPAIR, která je popsaná u produktů Lift&Repair.

Obsah: 50 ml